Home

Nieuws

De vereniging

Activiteiten

Wedstrijden

Foto's

Tips

Nieuws

10 februari 2021 - update over de landijsbaan

Vandaag is de ijsbaan sneeuwvrij gemaakt. Een flinke klus, want al het sneeuw diende van de baan afgeschept te worden, waarna het met kruiwagens werd afgevoerd. Zoals je op de foto's kunt zien, is er nu voldoende ruimte vrijgemaakt om leuk te kunnen schaatsen. Morgenochtend om 05.30 uur (!) starten de vrijwilligers met het natspuiten van de baan. Met de vorst die we nu in het vooruitzicht hebben, zou het zomaar eens kunnen zijn dat we morgenmiddag of avond al open kunnen. Nu allemaal duimen dat alles meezit! We houden jullie op de hoogte via deze site. 

Let op: vanwege het Corona protocol zijn we genoodzaakt te werken met tijdslots en er dient vooraf online ingeschreven te worden via een formulier op de site. De baan is alleen toegankelijk voor leden. Ben je nog geen lid, meld je dan nog even snel hier aan.

Zodra we weten dat de baan open kan, verschijnt op deze pagina de link naar het inschrijfformulier.