Home

Nieuws

De vereniging

Activiteiten

Wedstrijden

Foto's

Tips

Nieuws

12 februari 2012 - update landijsbaan

Tot onze grote spijt hebben we gisterenavond moeten constateren dat de reeds gemaakte ijsvloer van onvoldoende kwaliteit was om het verder op te bouwen tot een mooie schaatsbaan. De zon die gisteren zo prachtig scheen, is voor ons helaas funest gebleken. Het gravel is uiteraard donker en toen de zon hier te lang op scheen, liet de reeds gemaakte ijslaag los. Dit zorgde er helaas voor dat het geen zin had om de vloer verder te begieten en het verder op te bouwen. 

We hadden zo gehoopt eindelijk weer een leuke ijsbaan in ons dorp aan te kunnen bieden. We hebben er dan ook met man en macht aan gewerkt om het voor elkaar te krijgen. Dan is het extra teleurstellend dat het ons niet mee heeft gezeten. 

We danken al onze vrijwilligers voor hun inzet en enthousiasme!