Home

Nieuws

De vereniging

Activiteiten

Wedstrijden

Foto's

Tips

Nieuws

11 februari 2021 - Update landijsbaan

Nog meer goed nieuws: na overleg met de gemeente is het nu toch toegestaan om ouders met kinderen te laten schaatsen op de tijdslots bestemd voor kinderen, zodat met name kleine kinderen aan de hand van ouders kunnen schaatsen. De voorwaarde is dat ouders zelf ook schaatsen aan hebben. Er dient voor elk gezinslid apart opgegeven te worden via het formulier. De formulieren komen online zodra we groen licht hebben van de ijsmeester dat de baan open mag. We hopen dat dit morgen het geval is. 

Vanmorgen waren onze vrijwilligers al om 5.30 uur druk bezig om de tennisbaan nat te spuiten. Laagje voor laagje wordt er zo een ijsvloer gebouwd. Noeste arbeid, maar superleuk dat we op deze manier kunnen uitkijken naar veel ijsplezier!!