Home

Nieuws

De vereniging

Activiteiten

Wedstrijden

Foto's

Tips

Nieuws

 

90-jarig bestaan ijsvereniging: heerlijk geschaatst op de Coolste Baan van Nederland (CBvNL)

Het leek een beetje op schaatsen op natuurijs, zoals 90 jaar geleden bij de oprichting van De IJsvereniging Woubrugge. Op 4 februari 2018 stonden we echter niet op de Wetering, maar op de ijsvloer van de Coolste Baan van Nederland in het Olympisch Stadion in Amsterdam. Ook heerlijk buiten, met een straffe koude wind en een stralende zon en natuurlijk koek en zopie.Iedereen genoot van de sfeer en het schaatsen. Voor een enkeling was het een paar jaar geleden dat de ijzers uit het vet werden gehaald. Voor de jeugd die wekelijks schaatst, was de locatie natuurlijk fantastisch. Een 400 meter baan is toch echt wel groter dan de baan in Leiden! Een deel van de groep ging al vroeg op de foto met de mascottevan de CBvNL. En bij jarig zijn horen nou eenmaal cadeautjes. Dank aan KPN voor de mutsen en aan Perry Sport voor de handwarmers. 

Meer foto's.