Home

Nieuws

De vereniging

Activiteiten

Wedstrijden

Foto's

Tips

Nieuws

19 maart 2017:  schaatsen met de leden in Haarlem

 

Helaas hebben we deze winter geen natuurijs kunnen maken in Woubrugge. ‘s Nachts vroor het voldoende, maar overdag kwam de temperatuur boven nul. Doordat we de tennisbanen onderspuiten hebben we ook overdag vorst nodig, anders komt de ijsvloer los.

Op zondag 19 maart 2017 gaan we daarom schaatsen met de leden op de ijsbaan in Haarlem.

 

·       Vertrek met de bus om 12:30 uur, Wilgenlaan

·       Terug in Woubrugge om 16:30 uur

·       Gratis voor leden

·       Schaatsverhuur is open

 

Op de ijsbaan is het dragen van handschoenen verplicht en het schaatsen is op eigen risico. Aanmelden tot 12 maart Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bij Lonneke de Vries, telefoon 519808. U krijgt een bevestiging.