Home

Nieuws

De vereniging

Activiteiten

Wedstrijden

Foto's

Tips

Nieuws

Kaag en Braassem poldertocht vanuit Hoogmade op 4 september

Zondag 4 september 2016 organiseren ijsclubs uit onze gemeente samen met Rotary Roelofarendsveen voor de 7e keer op rij de Kaag en Braassem Poldertocht. Een unieke wandeltocht met routes over weilanden, dijken en boerenerven die normaal gesproken niet voor het publiek toegankelijk zijn. Dit jaar voeren de tochten (6 km - 10,5 km - 14,5 km - 23,5 km) de deelnemers door het gebied rondom Hoogmade en de Wijde AA. De startlocatie is dit jaar boerderij Buitenverwachting, Vlietkade 2 in Hoogmade. Een deel van de opbrengst van deze tocht is bestemd voor de Monique Velzenboer Foundation / het Liliane Fonds en voor de ijsclubs in onze gemeente. 

Meer informatie via de website van de poldertocht.