Home

Nieuws

De vereniging

Activiteiten

Wedstrijden

Foto's

Tips

Nieuws

Sportverkiezing Gemeente Kaag & Braassem

Onze topper Margot Boer is gisteren benoemd tot sportvrouw van het jaar 2015 van de gemeente Kaag & Braassem! Ivm vakantie kon ze dit keer niet zelf aanwezig zijn. Theo Vesseur vertegenwoordigde haar. Wel was ze telefonisch van de partij. Margot wist dit jaar voor de derde keer op rij tijdens het NK afstanden de 500 meter op haar naam te zetten.  Kai Verbij uit Hoogmade is uitgeroepen tot sportman van het jaar. Hij heeft zowel nationaal als internationaal de nodige prijzen in de wacht gesleept op de 500 en 1000 meter. Het feest was compleet, want vanuit Woubrugge was er nog een prijswinnaar: Bouw van Wijk is als ijszeiler met zijn zeilmaat sportteam van het jaar.  Gefeliciteerd allemaal!