Home

Nieuws

De vereniging

Activiteiten

Wedstrijden

Foto's

Tips

Nieuws

   

19 april 2016 
De eerste zomertrainingen zijn deze week weer van start gegaan.
Maandagavond: banden opgepompt, zadels op de juiste hoogte, het fietsen gaat weer beginnen. In 3 niveaus van start. 
Met pittige tegenwind even wennen aan het smalle zadel, maar al snel gaat het als vanouds. De beginners zijn eerst bij Nolina op het parkeerterrein oefeningen gaan doen, krappe bochten, hand even van het stuur, een spelletje voetje van de vloer en als afsluiting een kleine ronde door de polder.
Dinsdag: op naar de skeelerbaan in Leiderdorp. Na een half uurtje opwarmen onder leiding van Ramon, gaan de skeelers aan. Een groep bij Sandra en Berno en een groep bij Ramon, technische aanwijzingen en behendigheid. Wat gaan ze toch soepel en wat ziet het er makkelijk uit. 
Een aantal foto's vindt u in fotoboek 4